wtorek, 21 stycznia 2014

TV Nie Wiem

TV Nie Wiem

23 maja 2013 r., o godzinie 19.00 odbyła się niecodzienna premiera w Piekarni Cichej Kobiety.

Stowarzyszenie Forum Art i Inicjatywa Sceniczna Fruu, we współpracy ze środowiskami twórczymi skupionymi wokół Krzywego Komina, przedstawili prawie godzinny seans serwisu informacyjnego własnej telewizji – TV Nie Wiem.

Inicjatywa ma na celu pokazać działalność stowarzyszeń i formacji artystycznych skupionych na ulicy Fabrycznej. Powstałe newsy opowiadają o wydarzeniach zielonogórskich w bardzo humorystycznej konwencji.
Program pokazu był groteskowy, tym bardziej przyciągając uwagę. W profesjonalnie zaaranżowanym studio telewizyjnym rejestrowane są zapowiedzi materiałów m.in. z Mistrzostw Świata w Rock’n’Rollu Statycznym czy Żonglerce Siatkowej. Dowiemy się, kto uwiecznił UFO nad zielonogórską starówką, jak spłonęło Muzeum Ziemi Lubuskiej oraz dlaczego nowa część Gwiezdnych Wojen będzie kręcona właśnie w naszym mieście.

Rzecznik prasowy Stowarzyszenia Forum Art.: Praca nad tym materiałem była dla nas czystą przyjemnością, a przede wszystkim szansą na bezpośrednią współpracę z wszystkimi formacjami Krzywego Komina. Pomimo humorystycznej konwencji staraliśmy się podejść do zadania profesjonalnie. Forum Art. lwią część swojej działalności opiera na twórczości audiowizualnej – i właśnie ten potencjał chcieliśmy jak najlepiej wykorzystać. Stworzyliśmy studio filmowe, relacje zagraniczne, serwis sportowy, nowości filmowe i wiadomości muzyczne. Cieszy nas wysoce pozytywny oddźwięk, z jakim nasz projekt się spotkał. Do współpracy zaprosiliśmy wielu fantastycznych artystów z Zielonej Góry. Nazwisk nie chcę zdradzać, by nie psuć niespodzianki. Jesteśmy bardzo ciekawi reakcji publiczności, nie wykluczamy cyklicznych wydań Serwisu TV Nie Wiem.

Patronat medialny wydarzenia:
RTV Lubuska, Akademickie Radio Index, wZielonej.pl. 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza